Web Content Accessibility Guidelines

Kontrast

Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

Dni Teatru - Teatr Pozytywka „Zbrodnie serca”

Powrót

Dni Teatru w Tarnobrzeskim Domu Kultury

Na początek znakomita komedia „Zbrodnie serca” Teatru Pozytywka z Rzeszowa w reżyserii Anety Adamskiej-Szukały. Spektakl miał swoją premierę na początku marca. Teatr Pozytywka tworzą młodzież i osoby dorosłe, które odkrywają świat sztuki aktorskiej pod okiem Anety Adamskiej-Szukały podczas kursu teatralnego realizowanego w Teatrze Przedmieście. 19 marca w TDK-u zobaczymy efekty kilkumiesięcznej pracy tej grupy. „Zbrodnie serca” wg dramatu Beth Henley to kobieca komedia, która w lekki sposób opowiada o bardzo ważnych sprawach: miłości, więzach krwi, wolności i prawie do szczęścia. Początek o 19.00.

Teatr Pozytywka „Zbrodnie serca”

Siostry Magrath - Lenny, Babe i Meg spotykają się po wielu latach. Każda z nich prowadzi zupełnie inne życie. Lenny poświęciła się rodzinie, Meg chce zostać gwiazdą sceny, a Becky właśnie aresztowano za usiłowanie zabójstwa swojego męża. Tragedia rodzinna powoduje, że wracają do wspomnień i wspólnego dzieciństwa, a przy tym odkrywają, co tak naprawdę jest dla nich najważniejsze, jak silna więź siostrzana je łączy.
„Zbrodnie serca” wg dramatu Beth Henley to kobieca komedia, która w lekki sposób opowiada o bardzo ważnych sprawach: miłości, więzach krwi, wolności i prawie do szczęścia.

występują: Małgorzata Oleszko, Izabela Ptak, Martyna Grabowska, Miłosz Ruszała

reżyseria: Aneta Adamska-Szukała

muzyka: Kinga Szuberla- saksofon