Obrazy

Odnośniki

Mistrzowie z Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate u prezydenta

Powrót

13 października 2023 roku gośćmi u Prezydenta Miasta Tarnobrzega byli zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate, tj.: Bartosz Korczak i Kacper Jarecki, którzy w tym roku mogą pochwalić się zdobyciem tytułu Mistrza Polski, wraz z trenerem Dawidem Kiperem.

Bartosz Korczak to aktualny Mistrz Polski w kategorii Młodzieżowiec +85 kg. W tym roku zajął również III miejsce na Mistrzostwach Makroregionu Południowego w kategorii Senior +85 kg. Zaliczył również udany start kickboxingu wygrywając walkę w lidze K1 Battle of Warriors. Kacper Jarecki również w tym roku wywalczył tytuł Mistrza Polski w kategorii junior -65 kg.  Dodatkowo, wygrywał takie zawody, jak Mistrzostwa Makroregionu Południowego, turniej „One World, One Kyokushin” w Limanowej, Otwarty Turniej o Puchar Prezydenta Jasła, a także zajął III miejsce na Międzynarodowym Turnieju „Carpatha Cup”. Dziękujemy za spotkanie. Jako klub, jest nam bardzo miło, że Prezydent chce promować sport oraz zawodników wywodzących się z Tarnobrzega.

Źródło: Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate