Czyste Powietrze - statystyki

AKTUALNE DANE O PROGRAMIE „CZYSTE POWIETRZE” DLA MIASTA TARNOBRZEGA - stan na 31.12.2023 r.

Liczba złożonych wniosków: 411

Liczba zawartych umów: 330

Wypłacone środki: 3 848 675,90 zł

Liczba zrealizowanych przedsięwzięć: 215

Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu „Czyste Powietrze” mieści się w Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S. A.,
ul . M. Dąbrowskiej 15 w Tarnobrzegu.

Kontakt:

15 822 00 22, 533 399 361

Celem  programu „Czyste Powietrze” jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych. Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego poziomu dofinansowania, beneficjentów uprawnionych do podwyższonego poziomu dofinansowania oraz beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania.

Nabór wniosków prowadzony jest w trybie ciągłym. Szczegółowe terminy,
sposób składania wniosków i ich rozpatrywania określone są w regulaminach naboru lub ogłoszeniu o naborze, które są zamieszczone na stronie internetowej WFOŚiGW w Rzeszowie https://beneficjent.wfosigw.rzeszow.pl/strona-glowna-programu.

Szczegółowe informacje dotyczące programu Czyste Powietrze znajdują się na stronie www.czystepowietrze.gov.pl.