Wyniki 3. Grand Prix Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego w tenisie stołowym

Wyniki 3. Grand Prix Tarnobrzega i powiatu tarnobrzeskiego w tenisie stołowym

W dniu 20 stycznia 2024 r. w Hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Tarnobrzegu, ul. Kopernika 49, odbyło się 3. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego w Tenisie Stołowym. W trzecim z zawodów z cyklu 6 turniejów integracyjnych drużynowych Grand Prix, zgłosiło się rekordowo 18 drużyn 2-4 osobowych z Sandomierza, Stalowej Woli, Nowej Dęby, Korzeniowa, Puław, Kraśnika i z Tarnobrzega. Przy stołach mogliśmy zobaczyć dzieci, młodzież, weteranów, seniorów, zawodników na wózkach – pasjonatów tenisa stołowego z Powiatu Tarnobrzeskiego, z Województwa Podkarpackiego, Świętokrzyskiego, Lubelskiego i Śląskiego. Pierwsze miejsce zajęła drużyna TTCUP TEAM (Kos Kamil, Kos Paweł, Zwoliński Piotr), która zdobyła 100 punktów, drugie miejsce KAMIKADZE  (Lewczuk Mirosław, Poświatowski Radosław) z dorobkiem 95 punktów a trzecie IKS 3 JEZIORO Tarnobrzeg (Taczalski Marek, Matysiak Paweł, Lewczuk Dariusz) z 90 punktami. Indywidualnie najlepszym zawodnikiem został Lewczuk Dariusz IKS 3 JEZIORO Tarnobrzeg z 17 punktami, drugim był z 15 punktami Klocek Krzysztof CZOPIARZE i Lewczuk Mirosław KAMIKADZE. Trzecie miejsce zajął z 14 punktami Czech Artur z MARCZE TEAM, który Indywidualnie po 3. Grand Prix zajmuje 1 miejsce z dorobkiem 40 punktów podobnie jak Góreczny Szczepan STEMPART 1 Stalowa Wola.

Drużynowo po 3. Grand Prix
1. STEMPART 1 Stalowa Wola WODKA Stanisław, GÓRECZNY Szczepan 278
2. MARCZE TEAM CZECH Marcin, CZECH Artur 247
3. SALUS 1 Sandomierz KRUK Wacław, KUŹMICZ Jerzy, SAŁAMUNIA Rafał 245
4. IKS 1 JEZIORO Tarnobrzeg JAGIEŁŁO Radosław, MALARZ Janusz, JAGIEŁŁO Waldemar, DELEKTA Łukasz 228

Link wyniki drużynowe https://www.pozts.pl/files/www/turnieje/2324/gpt_dr_3.pdf
Link wyniki indywidualne https://www.pozts.pl/files/www/turnieje/2324/gpt_ind_3.pdf

Dziękujemy za wsparcie finansowe Urzędowi Miasta Tarnobrzeg, Starostwu Powiatu Tarnobrzeskiego i Podkarpackiemu Okręgowemu Związkowi Tenisa Stołowego
Dziękujemy za wsparcie finansowe Sponsorom:
Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. ze Stalowej Woli
Centrum Zdrowia SALUS Sandomierz
STEMPART Firma Poligraficzna ze Stalowej Woli
Firma TRYUMF ze Stalowej Woli
Maxima-Sport Właściciel marki Husar-sport i K1 Sport.pl z Zabrza
Piekarnia "Karolina" S.C. Marzena Marian Gudz z Tarnobrzega
Portfel Ubezpieczenia Magdalena Iskra – Kazimierska z Tarnobrzega
EUROPIEK Sp. z o.o. z Lublina

Dziękujemy za pomoc Dyrekcji i pracownikom Zespołu Szkół nr 1 i wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tych zawodów. Patronat Honorowy nad zawodami objęli Prezydent Miasta Tarnobrzega Pan Dariusz Bożek, Starosta Powiatu Tarnobrzeskiego Jerzy Sudoł oraz Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego. Dziękujemy Mediom, które objęły Patronat - Radio Leliwa, TVL Telewizja Lokalna, ITV WISŁA telewizja internetowa, Tygodnik Nadwiślański, Echo Dnia, Portal informacyjny NadWisłą24.pl
Zapraszamy na kolejne 4. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego w Tenisie Stołowym wszystkie drużyny, które już uczestniczyły w trzech turniejach (mają one 100% zapewniony udział). Zapraszamy również jeszcze inne chętne drużyny. Każdy może jeszcze zagrać w tych pozostałych turniejach, ale liczba miejsc będzie musiała być ograniczona – zadecyduje wtedy termin zgłoszenia.
10 lutego 2024 - 4. Grand Prix Tarnobrzega i Powiatu Tarnobrzeskiego w Tenisie Stołowym
Termin zgłoszeń drużyn do 4 Grand Prix upływa z dniem 4 lutego 2024 r. (niedziela - godz. 12:00).
Kartę zgłoszeniową należy przesłać na adres e-mail: z_radek@poczta.fm

inf. IKS JEZIORO Tarnobrzeg