Sukcesy tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg

Powrót

Sukcesy tenisistów stołowych IKS Jezioro Tarnobrzeg!

INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNY

W Drzonkowie rozegrano IMP osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Kolejny świetny występ zawodników IKS JEZIORO
TARNOBRZEG, którzy zdobyli 15 medali (2 złote, 2 srebrne, 11 brązowych) pod opieką Trenera Pawła Matysiaka i Trenera Feliksa Kordysia.

Emilia KOTARSKA Mistrzyni Polski w turnieju indywidualnym w klasie 1-5 oraz brązowy w mikście w klasie 2-5. Emilka odniosła
ogromny sukces pokonała w finale 3:1 Paraolimpijkę, Mistrzynię Świata i Mistrzynię Europy Dorotę BUCŁAW.

Maciej NALEPKA  Mistrz Polski w turnieju indywidualnym w klasie 3 oraz brązowy w deblu w klasie 2-5.

Paweł WŁODYKA Wicemistrz Polski w turnieju indywidualnym w klasie 10 oraz Wicemistrz Polski w deblu w klasie 6-10

Janusz CHAMOT  brązowy w turnieju gry podwójnej w klasie 2-5, brązowy w mikście kl. 2-5 oraz brązowy w turnieju gry indywidualnej klasa 3.

Antoni BIEDZIUK brązowy w turnieju gry podwójnej w klasie 6-10 oraz brązowy w turnieju gry indywidualnej 9

Mateusz ROGOWSKI  brązowy w turnieju indywidualnym w klasie 4 oraz brązowy w turnieju debla w klasie 2-5 wózki

Piotr SOKALSKI  brązowy w turnieju indywidualnym w klasie 1-2 wózki

Krzysztof WAŁDOCH brązowy w turnieju debla w klasie 11

Paweł DEMKOWICZ miejsce 5-8 tuż za strefą medalową w turnieju indywidualnym klasie 11

Brawo, brawo. Gratulujemy wszystkim, zawodnikom, trenerom, wolontariuszom za ogromny sukces. JESTEŚCIE WIELCY!

"KRÓLOWA JEST TYLKO JEDNA"

SENSACJA IMP!! Ogromny Sukces odniosła Emilia KOTARSKA na wózku z IKS JEZIORO Tarnobrzeg. W Zielonej Górze na Indywidualnych
Mistrzostwach Polski Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym wywalczyła tam złoty medal.
W meczu finałowym po świetnej grze pokonała 3-1
(-13,9,13,8) aktualną Mstrzynię Świata i Europy, Paraolimpijkę Dorotę BUCŁAW IKS AWF Warszawa
. Piękna sprawa, gratulacje. Brawo, brawo, brawo!!! Emilko jesteś WIELKA!! Tarnobrzeg jest z Ciebie Dumny.

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNY

Z Gdańska, gdzie rozegrano DMP osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym, cztery drużyny IKS JEZIORO Tarnobrzeg przywożą 4 medale (3
srebrne i 1 brązowy).
Jest to kolejny świetny występ zawodników i trenera Pawła Matysiaka w tym sezonie 2023/2024.

Drużyna wózki w klasie 2-5 Maciej NALEPKA i Janusz CHAMOT zdobyła Wicemistrzostwo Polski. Byli o krok od złota, w finałowym meczu przegrali grę deblową 2:3.

Drużyna w klasie 9 Dawid SOWA i Mariusz MATEJEK wywalczyła Wicemistrzostwo Polski. Zabrakło im jednego seta by cieszyć się ze złotego medalu.

Paweł WŁODYKA, Antoni BIEDZIUK i Łukasz DELEKTA w klasie 10 to kolejna drużyna IKS, która przywozi tytuł Wicemistrza Polski.

Natomiast drużyna wózki w klasie 2-5 Mateusz ROGOWSKI i Piotr SOKALSKI wywalczyła brązowy medal.

Brawo, brawo. Gratulujemy wszystkim drużynom, trenerowi, wolontariuszom za ogromny sukces. JESTEŚCIE WIELCY!