Tegorczne Dni Tarnobrzega na każdy gust!

Odliczamy do Dni Tarnobrzega!

Wielkie święto miasta już 23 i 24 lipca nad Jeziorem Tarnobrzeskim, ale świetne koncerty już od czwartku, 21 lipca! Nie tylko datę, ale i gwiazdy tegorocznych Dni Tarnobrzega przedstawiono podczas konferencji prasowej zorganizowanej 31 maja w magistracie.

Mieszkańców miasta i gości na to doroczne święto miasta zaprasza prezydent Tarnobrzega. - Rok 2022. Czas, mam nadzieję, już normalności. Po dwóch latach przerwy powracamy do organizacji Dni Tarnobrzega. Zapraszam już dziś na to wyjątkowe święto naszego miasta. Wykonawcy zostali tak dobrani, by każdy znalazł cos dla siebie – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

W tym roku na dwóch scenach, małej i dużej, zobaczymy: Kayah, Czerwone Gitary,  Electric Light Orchestra performed by Phil Bates & Band, Lanberry, Tina Turner Tribute, Ian BOON, Gun Jah. Beti śpiewa dla dzieci, Fast Fingers, Top-One, Feromon. Nie zabraknie wydarzeń dodatkowych, wesołego miasteczka i punktów gastronomicznych, a w sobotę Holi święto kolorów! impreza odbędzie się w sobotę 23 i w niedzielę 24 lipca nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Dniom Tarnobrzega towarzyszyć będą dodatkowe imprezy. W czwartek,  21 lipca na dziedzińcu Zamku Dzikowskiego odbędzie się koncert „Od nocy do nocy” Joanny Aleksandrowicz. – Wspaniała, klimatyczna muzyka, osoba wokalistki, zespół, a także otoczenie, to wszystko jest gwarancją znakomitego koncertu – zapraszając zapewnia wicedyrektor Tarnobrzeskiego Domu Kultury Mariusz Ryś. Dzień po tym wyjątkowym plenerowym wydarzeniu, w piątek 22 lipca, zapraszamy do Tarnobrzeskiego Domu Kultury, na koncert jazzowy z najwyższej półki. Wystąpi Agnieszka Wilczyńska i Andrzej Jagodziński Trio z projektem „Tutaj mieszkam”. Usłyszymy piosenki Wojciecha Młynarskiego w jazowym klimacie.

Zapraszamy!

Informacji  na temat tegorocznych Dni Tarnobrzega można szukać na bieżąco aktualizowanej stronie internetowej www.dni-tarnobrzega.pl