Web Content Accessibility Guidelines

Kontrast

Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

MKS-em na Dni Tarnobrzega. Będą bezpłatne kursy!

Powrót

W sobotę i niedzielę, 23 i 24 lipca, podczas imprez zorganizowanych w ramach Dni Tarnobrzega, nad Jezioro Tarnobrzeskie, gdzie te będą się odbywać, dojedziemy bezpłatną linią MKS.

PHU Polkar oraz MPK Tarnobrzeg informuje, ze w dniach 23 i 24 lipca br. uruchamia dodatkową i co ważne, bezpłatną linię specjalną dowożącą mieszkańców Tarnobrzega nad Jezioro Tarnobrzeskie na imprezy zorganizowane w ramach Dni Tarnobrzega. Specjalna dodatkowa linia uruchomiona zostanie na trasie: ul. Sokola 02 – 1Maja Tapima 01 – Mickiewicza rondo 03 – Wisłostrada – taras widokowy Jezioro Tarnobrzeskie. Autobusy kursować będą od godziny 16.00 do godziny 23.00 (odjazd z Sokolej), co pół godziny. Rozkład w załączeniu. Ponadto, w tych dniach od godziny 16.00 także przejazdy linią nr 6, której trasa wiedzie od osiedla Dzików przez całe miasto nad jezioro, będą bezpłatne. Rozkład w załączeniu.

- Dojazd bezpłatnym autobusem komunikacji miejskiej na koncerty i imprezy w ramach Dni Tarnobrzega wydaje się być znakomitą alternatywą. Gorąco zachęcam do pozostawienia samochodów w mieście. Koncerty na pewno przyciągną nad jezioro więcej niż zazwyczaj gości spoza Tarnobrzega. Zaoszczędźmy sobie czasu, ale też i nerwów, na poszukiwania miejsc parkingowych. Wiem, że lubicie spacery nad jezioro, wiele osób wybiera przejażdżki rowerem. W najbliższy weekend mamy jeszcze do wyboru bezpłatne autobusy. Życząc udanej zabawy na Dniach Tarnobrzega raz jeszcze zachęcam do skorzystania z oferty MPK – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Pliki do pobrania

linia specjalna_rozklad na Dni Tbg 2022.pdf0.04MB
linia 6_ rozkład na 23 24 lipca.pdf0.18MB
polkar mpk komunikat.jpg0.08MB