Zapraszamy na Śniadanie Wielkanocne

Zapraszamy na Śniadanie Wielkanocne

Prezydent Miasta Tarnobrzega i Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu serdecznie zapraszają mieszkańców na tradycyjne Śniadanie Wielkanocne. Wydarzenie odbędzie się w czwartek, 6 kwietnia br., o godzinie 12:30 w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega, w szczególności do osób samotnych, znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, ale także do osób, które pragną spędzić ten czas we wspólnym gronie.

Na tradycyjnym stole wielkanocnym na uczestników czekać będą świąteczne potrawy. Organizatorzy przygotują m. in. żurek z kiełbasą i jajkiem, białą kiełbasę pieczoną z cebulką, koreczki śledziowe. Nie zabraknie także słodkich ciast.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji POLKAR zorganizuje specjalne kursy autobusów, którymi wszyscy chętni będą mogli bezpłatnie dojechać na spotkanie, jak i z niego wrócić do domu. Rozkład jazdy autobusów dostępny jest poniżej.

Współorganizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu, Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Urząd Miasta Tarnobrzega.

specjalne kursy autobusów.pdf0.14MB