Kibicujmy naszym tenisistkom! W środę, 5 kwietnia w Tarnobrzegu Finał Ligi Mistrzyń!

W najbliższą środę, 5 kwietnia w Tarnobrzegu rozegrany zostanie Finał Ligi Mistrzyń (European Champions League Women). O trofeum walczyć będzie drużyna KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg z zespołem Metz TT z Francji. Mecz już w najbliższą środę, 5 kwietnia o godz. 15.00 w hali widowiskowo-sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji im. A. Freyera w Tarnobrzegu. Zapraszamy na trybuny. Przyjdźmy kibicować naszym!

- Wprawdzie to niezwykle ważne i prestiżowe wydarzenie sportowe będzie transmitowane w TVP Sport, gorąco zachęcam do udziału i dopingu na żywo. Nasz zespół, 30-krotny Mistrz Polski, KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg ma szansę przejść do historii polskiego sportu jako pierwszy, który trzykrotnie zwyciężył w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Drużyna tenisistek stołowych z Tarnobrzega jest Klubowym Mistrzem Europy. Trofeum wywalczyła w 2019 i 2022 roku, teraz ma szansę obronić pierwsze miejsce na Starym Kontynencie. Byłby to już trzeci triumf w ciągu ostatnich 4 lat! Swoją obecnością i gromkimi brawami podziękujmy zawodniczkom za tak piękne reprezentowanie naszego miasta – do udziału w finale LM zachęca prezydenta Tarnobrzega Dariusz Bożek. - Bądźmy wszyscy razem 5 kwietnia godziny w hali MOSiR w Tarnobrzegu. Przeżyjmy wspólnie zapisanie kolejnej, ważnej karty w historii polskiego sportu. Głęboko wierzę, że ta emocjonująca historia będzie się tworzyć na naszych oczach!