Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dot. opracowania projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tarnobrzega do 2027 roku

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu zaprasza mieszkańców Tarnobrzega do udziału w badaniu ankietowym przeprowadzanym w celu zebrania informacji potrzebnych do opracowania projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Miasta Tarnobrzega do 2027 roku.

Badanie skierowane jest do wszystkich mieszkańców Tarnobrzega i będzie przeprowadzane do 30 kwietnia br. w formie ankiety wypełnianej online.

Ankietowani mają możliwość wypowiedzenia się na temat warunków życia w naszym mieście, m. in. dot. bezpieczeństwa, warunków mieszkaniowych, oferty edukacyjnej, kulturalnej czy stanu infrastruktury drogowej i możliwości znalezienia pracy. W badaniu ankietowym znalazły się także pytania dotyczące wykluczenia społecznego i najważniejszych problemów społecznych mieszkańców, a w szczególności młodzieży, osób starszych i niepełnosprawnych.

Ankieta dostępna jest pod linkiem https://forms.gle/Jrh8zwSkRRUf82dM6

Wypełnioną ankietę należy wysłać online poprzez naciśnięcie przycisku "Prześlij".

Zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału w badaniu ankietowym.

inf. MOPR Tarnobrzeg