W związku z pracami nad Strategią ZIT MOF Tarnobrzeg zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie.

W związku z pracami nad Strategią ZIT MOF Tarnobrzeg  zapraszamy do udziału w kolejnej ankiecie, która tym razem dotyczy zapewnienia bardziej dogodnych  sposobów przemieszczania się (np. do pracy, szkoły, miejsc świadczenia usług oraz wypoczynku)
        Jedną z szans wynikających z wprowadzenia nowych technologii w naszym życiu jest rosnąca ilość gospodarstw posiadających instalacje fotowoltaiczne, co z kolei daje szanse na powszechne wykorzystywanie pojazdów elektrycznych.  Z wykorzystaniem wsparcia z Unii Europejskiej pozwala to stopniowo zapewniać lepszą swobodę przemieszczania się nie tylko przez osoby w wieku produkcyjnym i młodych,  ale również przez seniorów czy osoby z niepełnosprawnościami.
       MOF Tarnobrzeg tworzą Miasto Tarnobrzeg (lider) oraz gminy Baranów Sandomierski, Gorzyce, Grębów, Nowa Dęba (gminy partnerskie).
           Zachęcamy do wyrażania swoich anonimowych opinii poprzez tę ankietę internetową, co pozwoli lepiej planować i pozyskiwać środki na realizacje inwestycji zapewniających wygodę i niższe koszty przemieszczania się wszystkich  mieszkańców obszaru MOF Tarnobrzeg.

link do ankiety:  https://forms.office.com/r/AtDsMyirnk