Obrazy

Odnośniki

39. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym

Powrót

W dniach 5-7.05.2023 roku w Wolsztynie odbyły się 39. Długodystansowe Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie Klasycznym.

Jak zwykle świetnie zaprezentowali się Zawodnicy Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg, którzy wrócili z dwoma medalami: jednym złotym i jednym srebrnym.

Magdalena Szczęsna - w wyścigu K1 seniorek na dystansie 10.000 m zajęła 1. miejsce zdobywając tym samym tytuł Mistrza Polski

Otylia Błażejczak - w wyścigu K1 seniorek na dystansie 10.000 m zajęła 2. miejsce i wywalczyła zasłużenie srebrny medal zdobywając tym samym tytuł Wicemistrza Polski

Świetnie zaprezentowali się również pozostali zawodnicy Klubu Kajakowego Jezioro Tarnobrzeg:

Vladek Grabar w wyścigu K1 młodzików na dystansie 5.000 m zajął 7. miejsce

Adam Dzierzkowski w wyścigu K1 młodzików na dystansie 5.000 m zajął 10. miejsce

W wyścigu K1 juniorów na dystansie 10.000 m Jan Dzierzkowski zajął 15. miejsce, Antoni Kołodziej był 17 a Aleks Krystek 22.

Udany występ zaliczyli również Antoni Kołodziej i Aleks Krystek, którzy w wyścigu K2 juniorów na dystansie 10.000 m uplasowali się na 7. miejscu oraz Ola Ślęczka, która po bardzo ładnym wyścigu zajęła 6 miejsce. Wielkie Brawa oraz gratulacje dla całej ekipy. Zawodnicy zostali jak zwykle świetnie przygotowani przez Trenera Piotra Kwaska, któremu bardzo serdecznie gratulujemy wyników swoich podopiecznych oraz życzymy dalszych sukcesów sportowych.