Napisz bajkę i weź udział w konkursie

"Napisz bajkę i weź udział w konkursie"

Stowarzyszenie "Les Orphelins", Biblioteka Pedagogiczna, Fundacja Effatha Nowe Otwarcie oraz Prezydent Miasta Tarnobrzega zapraszają do udziału w Konkursie Literackim na napisanie bajki terapeutycznej dla dzieci o radzeniu sobie po stracie, w żałobie. Laureaci trzech pierwszych miejsc oraz trzech wyróżnień otrzymają nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Tarnobrzega.

Uczestnikami konkursu mogą być rodzice, opiekunowie wraz ze swoimi dziećmi, rodzeństwo i nauczyciele z uczniami.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest do pobrania w Aktualnościach na stronie Biblioteki Pedagogicznej w Tarnobrzegu: https://tarnobrzeg.pbw.org.pl/tarnobrzeg,124/smierc-oczami-dziecka-konkurs,14608.

Prace w wersji elektronicznej należy przesłać na adres: bptarnobrzeg@pzpw.pl do dnia 18 października 2023 r.

Konkurs realizowany jest w ramach Podkarpackiego Projektu Edukacyjno-Społecznego "Śmierć oczami dziecka: żałoba- temat tabu. STOP SAMOBÓJSTWOM" pod Patronatem Honorowym Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy.

regulamin-konkursu-na-bajkę-terapeutyczną.pdf0.59MB