Wybory Przewodniczącego Zarządu Osiedla Przywiśle

OBWIESZCZENIE

Na podstawie Uchwały Nr LXXXIII/851/2023 Rady Miasta Tarnobrzega z dnia 27 września 2023 r. w sprawie zarządzenia wyborów Przewodniczącego Zarządu Osiedla Przywiśle, informuję, że na Osiedlu:

PRZYWIŚLE

w dniu  5 października 2023 r. (czwartek) o godz. 17.00  w sali konferencyjnej (pierwsze piętro) Miejskiego  Ośrodka  Sportu i  Rekreacji  im.  Alfreda  Freyera  przy  Alei  Niepodległości  2, odbędą  się  wybory  Przewodniczącego Zarządu  Osiedla.

PORZĄDEK ZEBRANIA:

1. Otwarcie zebrania mieszkańców.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
  4. Wybór Przewodniczącego Zarządu Osiedla Przywiśle.
  5. Zamknięcie zebrania mieszkańców.

Granice osiedla:

ulice: 1 Maja, Aleja Niepodległości, Armii Krajowej, Gałka, Kochanowskiego, Kosmonautów, Kościuszki, Mickiewicza, Moniuszki, Narutowicza, Plac Inwalidów Wojennych RP, Plac Tysiąclecia, Rondo Siarkowców, Skalna Góra, Słowackiego, Sokola, Waryńskiego, Wianek, Wiślna.

Liczba uprawnionych do głosowania:  4657

Udział w głosowaniu ma prawo każdy wyborca, który ukończył 18 lat, zamieszkuje na terenie danego osiedla i posiada prawo wyborcze do Rady Miasta.

Przewodniczący Zebrania Mieszkańców

/-/ Bogusław Potański