Konsultacje projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok

Informujemy, że ogłoszone zostały konsultacje projektu Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi na 2024 rok. Trwają one od dnia 2 października 2023 r. do dnia 16 października 2023 r. Zapraszamy organizacje pozarządowe, działające na terenie miasta Tarnobrzega, do udziału i wyrażania swoich uwag, opinii oraz propozycji zmian na temat treści projektu Programu współpracy. Jednocześnie zapraszamy przedstawicieli ww. III sektora na spotkanie, które odbędzie się 12 października 2023 r., o godz. 17.30 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Tadeusza Kościuszki 32 w Tarnobrzegu. Podczas spotkania omówiony zostanie projekt Programu współpracy. Przedstawione zostaną zasady składania ofert i rozliczania zadań zlecanych przez Miasto Tarnobrzeg.

Opinie, uwagi i propozycje dotyczące projektu Programu współpracy złożyć można w poniższy sposób:

• pocztą elektroniczną na adres: um@um.tarnobrzeg.pl lub,
  • pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miasta Tarnobrzega, ul. Tadeusza Kościuszki 32, 39-400; Tarnobrzegu lub,
  • złożyć bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Tarnobrzega, ul. Adama Mickiewicza 7, 39-400 Tarnobrzeg lub,
  • przekazać osobiście podczas spotkania plenarnego z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 12 października 2023 r o godz. 17.30 w sali 201 Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Tadeusza Kościuszki 32 w Tarnobrzegu.

Opinie, propozycje lub uwagi prosimy składać na odpowiednim formularzu umieszczonym, w załączniku.

formularz uwag (2).docx0.01MB
projekt programyu współpracy 2024.docx0.13MB