4. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy w Tenisie Stołowym Tarnobrzeg, 10 – 11 października 2023 roku

Cel: Popularyzacja tenisa stołowego, integrowanie zainteresowanych oraz wyłonienie najlepszych dziennikarzy w kategoriach indywidualnych.

Patronat honorowy: • Kamil Bortniczuk – Minister Sportu i Turystyki • Tomasz Poręba – Wiceprezes PKOl / Poseł do PE • Władysław Ortyl – Marszałek Województwa Podkarpackiego • Krzysztof Sobolewski – Poseł na Sejm RP • Olgierd Cieślik – Prezes Zarządu Totalizator Sportowy Sp. z o.o. • Dariusz Bożek – Prezydent Miasta Tarnobrzeg • Dariusz Szumacher – Prezes Zarządu Polskiego Związku Tenisa Stołowego • Krzysztof Skowroński – Prezes Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich

Organizatorzy: • KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg • Polski Związek Tenisa Stołowego • Miasto Tarnobrzeg • MOSiR Tarnobrzeg

Sponsor/Partner: • Totalizator Sportowy Sp. z o.o.

Uczestnictwo: W zawodach mogą brać udział dziennikarze posiadający poświadczenie z macierzystej redakcji, że czynnie pracują dla niej. Od min. 2 sezonów nie posiadają licencji zawodniczej i nie biorą udziału w rozgrywkach (Super Liga/Ekstraklasa Kobiet/I liga/II liga) prowadzonych przez Polski Związek Tenisa Stołowego oraz grających w ligach zagranicznych. Dopuszcza się osoby posiadające licencję weterana ale z zachowaniem powyższego. W zawodach mogą uczestniczyć tylko dziennikarze posiadający polskie obywatelstwo.

Kategorie wiekowe, system rozgrywek, program: Kategorie wiekowe, system rozgrywek oraz program Mistrzostw podany zostanie zainteresowanym w dniu 05.10.2023r., po weryfikacji listy zgłoszeń.

Termin: 4. Mistrzostwa Polski Dziennikarzy rozgrywane będą w dniach 10– 11 października 2023 roku.

Przewidywany program turnieju:

10 października (wtorek): godz. 14.00 – zakwaterowanie w hotelu godz. 15.00 – obiad godz. 16.00 – uroczyste otwarcie Mistrzostw godz. 16.30 – rozpoczęcie gier godz. 19.00 – zakończenie pierwszego dnia zawodów godz. 19.30 – impreza integracyjna

11 października (środa): godz. 10.00 – rozpoczęcie dalszej części Mistrzostw godz. 18.00 – dekoracja medalistów (w przerwie meczem po 2 grze Ligi Mistrzyń)

Miejsce zakwaterowania i wyżywienie: Hotel Evva, www.hotelevva.pl Organizatorzy pokrywają koszty noclegu i wyżywienia uczestników tych Mistrzostw.

Miejsce rozgrywek: Hala Sportowa MOSiR w Tarnobrzegu, Al. Niepodległości 2

Sprzęt: 10 stołów firm Tibhar. Piłeczki białe, plastikowe Tibhar***.

Nagrody: Dla najlepszych dziennikarzy w grach indywidualnych (miejsca 1-3) medale, puchary i nagrody rzeczowe.

Zgłoszenia: Zgłoszenia do Mistrzostw przyjmowane są tylko i wyłącznie do 02 października 2023 roku. Zgłosić należy się drogą elektroniczną barbara_ts24@wp.pl, lub telefonicznie: 514 700 126. Każde zgłoszenie będzie weryfikowane.

Pozostałe informacje: Sprawy nieujęte w regulaminie rozstrzyga organizator. Obowiązek ubezpieczenia uczestników tych Mistrzostw od nieszczęśliwych wypadków należy do zgłaszających lub indywidualnie do uczestników. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w szatni podczas trwania Mistrzostw.

Komkunikat Mistrzostw Dziennikarzy_.pdf0.66MB