Głosujemy na projekty Tarnobrzeskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

Zapraszamy do oddawania swoich głosów na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego Miasta Tarnobrzega. Głosowanie trwa do 5 listopada w sposób tradycyjny – papierowy oraz przez internet.

Punkt głosowania tradycyjnego otwarty jest każdego dnia pracy Urzędu Miasta, w godzinach 8.00-17.00, w pokoju nr 100, budynek przy ul. Kościuszki 32.

Głosowanie internetowe odbywa się za pomocą sytemu informatycznego, pod adresem: https://tarnobrzeg.budzet-obywatelski.org.

Uprawnionymi do głosowania są wszyscy mieszkańcy Tarnobrzega, zamieszkujący w dniu głosowania w granicach administracyjnych miasta. Osoba uprawniona do udziału w głosowaniu głosuje tylko raz, oddając swój głos w sposób tradycyjny - papierowy lub poprzez internet.

Prawidłowe oddanie swojego głosu polega na wyborze:

1. Jednego projektu z kategorii projektów dużych znajdujący się na karcie do głosowania na projekty duże lub na liście projektów z kategorii projektów dużych w systemie internetowym;
  2. Jednego projektu z kategorii projektów małych znajdujący się na karcie do głosowania na projekty małe lub na liście projektów z kategorii projektów małych w systemie internetowym.