Miasto Tarnobrzeg w projekcie Elektryczne Śmieci. Masz zużyty elektryczny sprzęt w domu lub w firmie? Pozbycie się go w łatwy i bezpieczny sposób to już nie problem.

Elektryczne Śmieci to  autorski, ogólnopolski system zbierania zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych. Zbieramy odpady od:

Projekt umożliwia pozbywanie się różnego rodzaju elektrycznych śmieci od suszarki do włosów, telefonu komórkowego czy laptopa, po sprzęty wielkogabarytowe, a także urządzenia biurowe jak drukarki czy kserokopiarki. Małe urządzenia można oddać do specjalnych czerwonych pojemników. Nasze pojemniki umieszczone są w dogodnych dla mieszkańców miejscach na ternie całego kraju! Masz stary sprzęt wielkogabarytowy? To nie problem. Lodówki, kuchenki, telewizory czy drukarki możesz oddać, zamawiając bezpłatny odbiór elektrośmieci.
Miasto, które zbierze najwięcej elektroodpadów w przeliczeniu na mieszkańca, otrzyma tytuł Polskiej Stolicy Recyklingu oraz statuetkę wykonaną z recyklingu.

Dodatkową nagrodą jest Elektryczny Las – za każde 1000 kilogramów elektrycznych śmieci, Miasto otrzyma sadzonkę drzewa.

Przekaż bezpłatnie elektryczne śmieci do recyklingu i wspomóż swoje Miasto w walce o tytuł Polskiej Stolicy Recyklingu. Odbiór odpadów elektrycznych i elektronicznych to ważny krok w dbaniu o nasze otoczenie. Elektryczne Śmieci specjalizują się w kompleksowej zbiórce elektrośmieci, które następnie poddawane się procesom odzysku i recyklingu.

Gdzie oddasz elektryczne śmieci?

Do czerwonych pojemników:

• ul. Odwet Jędrusie 1 (Osiedle Wielowieś w okolicy kościoła)
  • ul. Bema 106 (Osiedle Sobów)
  • ul. Hieronima Dekutowskiego 12 (przy pojemnikacha na segregowane odpady)
  • ul. Zamkowa 1 (Osiedle Mokrzyszów)
  • ul. Kwiatkowskiego 1 (przy wejściu na Plac Targowy)
  • ul. Gazowa 1 (przy pojemnikach na odpady komunalne)
  • ul. Kościuszki 13 (obok pojemników na segregowane odpady)
  • ul. 1 Maja 10 (wolnostojący)
  • pl. Akademii Miechocińskiej 7 (wolnostojący)
  • ul. Marczaka 11 (obok zatoki śmietnikowej)

Odbiór dużych sprzętów np. pralek, lodówek, piekarników można zgłaszać za pomocą infolinii 572 102 102 lub poprzez formularz online