Zaproszenie na spotkanie mieszkańców i Zarządu Osiedla „Stare Miasto” z Dariuszem Bożkiem Prezydentem Miasta Tarnobrzega oraz Bogusławem Potańskim Przewodniczącym Rady Miasta

Zaproszenie na spotkanie mieszkańców i Zarządu Osiedla „Stare Miasto” z Panem Dariuszem Bożkiem Prezydentem Miasta Tarnobrzega oraz Panem Bogusławem Potańskim Przewodniczącym Rady Miasta.

W imieniu Zarządu Osiedla „Stare Miasto” zapraszam  Mieszkańców Osiedla na spotkanie Zarządu Osiedla dotyczące działalności Zarządu za rok poprzedni przy udziale Pana Dariusza Bożka Prezydenta Miasta Tarnobrzega oraz Pana Bogusława Potańskiego Przewodniczącego Rady Miasta. W spotkaniu udział wezmą również Naczelnicy Wydziałów Urzędu Miasta.

Spotkanie odbędzie się w dniu 12.03.2024 r. o godzinie 18.00

Miejsce spotkania - sala urzędu miasta. 1 piętro (pokój 201), ul. Kościuszki 32