OZE - odnawialne źródła energii

W zawiązku z uchwałą Zarządu Województwa Podkarpackiego z dnia 29 grudnia 2021 r. o wyborze do dofinansowania projektu pt. „Rozwój instalacji OZE w podsektorze budownictwa mieszkaniowego indywidualnego na terenie miasta Tarnobrzega” obejmującego montaż instalacji odnawialnych źródeł energii - panele fotowoltaiczne na obiektach prywatnych mieszkańców w ramach RPO WP na lata 2014-2020, Działanie 3.1 Rozwój OZE informuję, że mieszkańcy, którzy w 2016 r. złożyli deklaracje uczestnictwa i znajdują się na liście podstawowej uczestników projektu zobowiązani są do potwierdzenia woli uczestnictwa w projekcie poprzez złożenie DEKLARACJI aktualizacyjnej lub rezygnacji z projektu w terminie do 18 lutego 2022 r.

Wzór deklaracji oraz rezygnacji w projekcie znajduje się w załączeniu lub w Biurze Obsługi Interesanta UM Tarnobrzeg.

Deklaracje należy składać osobiście w Biurze Obsługi Interesanta Urząd Miasta Tarnobrzega, w godzinach pracy urzędu lub za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Urząd Miasta Tarnobrzega, ul. Mickiewicza 7, 39-400 Tarnobrzeg. Liczy się data wpływu dokumentów do Urzędu Miasta Tarnobrzega z dopiskiem „Mikroinstalacje OZE w  Gminie Tarnobrzeg”.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru można uzyskać telefonicznie w Wydziale Rozwoju Miasta i Funduszy Pomocowych tel: 571 313 710,  adres ogniwa@um.tarnobrzeg.pl.

zalacznik_nr_1_do_deklaracji.pdf0.21MB
deklaracja.pdf0.34MB