Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

W sobotę 11 maja 2024 r. Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate brał udział w Międzynarodowym Turnieju CARPATHIA KARATE CUP

Powrót

W sobotę 11 maja 2024 Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate brał udział w Międzynarodowym Turnieju CARPATHIA KARATE CUP, który odbył się w Rzeszowie. W zawodach udział wzięło 558 zawodników z 7 krajów. Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate oraz miasto Tarnobrzeg reprezentowało 9 zawodników, którym udało się wywalczyć aż 7 pucharów!

W kategorii U-21 powyżej 90 kg zwyciężył sensei Bartosz Korczak, kończąc walkę przed czasem. Pierwsze miejsce zajął również Kacper Jarecki wygrywając pierwszą walkę z zawodnikiem z Węgier, a w finale pokonując zawodnika z Polski. Trzecim zwycięzcą swojej kategorii był Bartłomiej Nawrot, który także zwyciężył dwie walki, w obu zdobywając waza-ari.

Łukasz Sempruch – III miejsce U16 +75kg

W zawodach udział brali również zawodnicy: Zuzanna Jajko, Natalia Nawrot oraz Maja Daniek. Rolę sekundantów pełnili sensei Dawid Kiper i sensei Kacper Soboń. Natomiast funkcję sędziego pełnił shihan Ryszard Kiper.

Udział w zawodach był możliwy dzięki środkom, jakie klub otrzymuje od Prezydenta Miasta Tarnobrzega.