Radni wybrali komisje

Radni wybrali komisje

16 maja br. odbyła się II sesja Rady Miasta Tarnobrzega IX kadencji, podczas której radni powołali sześć komisji stałych RM, Komisję Główną oraz przegłosowali uchwałę dotyczącą przeprowadzenia wyborów zarządów jednostek pomocniczych.

Radni zdecydowali o następującym składzie poszczególnych komisji.

Skład Komisji Rewizyjnej Rady Miasta Tarnobrzega: przewodniczący Robert Niedbałowski, Robert Popek, Beata Pięta, Damian Szwagierczak, Kamil Kalinka.

Skład Komisji Finansowo - Budżetowej Rady Miasta Tarnobrzega: Marian Cąpała - przewodniczący, Robert Niedbałowski, Wacław Golik, Jan Nowak, Damian Szwagierczak.

Skład Komisji Oświaty, Kultury i Sportu Rady Miasta Tarnobrzega: Mariusz Turbacz - przewodniczący, Aneta Surowiec, Waldemar Stępak, Beata Pięta, Michał Szczytyński, Adrian Turek, Piotr Gospodarczyk.

Skład Komisji Techniczno-Inwestycyjnej Rady Miasta Tarnobrzega: Robert Popek - przewodniczący, Dariusz Bożek, Mariusz Turbacz, Waldemar Stępak, Alfred Martyniak, Jan Nowak.

Skład Komisji, Zdrowia, Rodziny i Środowiska Rady Miasta Tarnobrzega: Sławomir Partyka - przewodniczący, Wacław Golik, Bożena Kapuściak, Adrian Turek, Piotr Gospodarczyk, Aneta Surowiec.

Skład Komisji Skarg, Wniosków i Petycji Rady Miasta Tarnobrzega: Bożena Kapuściak - przewodnicząca, Kamil Kalinka, Beata Pięta, Alfred Martyniak, Marian Cąpała, Michał Szczytyński.

W skład Komisji Głównej Rady Miasta Tarnobrzega weszli: Norbert Mastalerz - Przewodniczący Rady Miasta, Anna Pekar- Wiceprzewodnicząca Rady Miasta, Waldemar Szwedo - Wiceprzewodniczący Rady Miasta oraz przewodniczący pozostałych komisji. Przewodniczącym Komisji Głównej został Norbert Mastalerz.

Decyzją radnych w sprawie uchwały dotyczącej przeprowadzenia wyborów zarządów jednostek pomocniczych wybrano komisję odpowiedzialną za przeprowadzenie wyborów do zarządów osiedli. W jej składzie znależli się: Adrian Turek, Piotr Gospodarczyk oraz Anna Pekar, Waldemar Szwedo i Norbert Mastalerz - przewodniczący.