Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

6 medali UKS Delfin Tarnobrzeg w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12-letnich

Powrót

• Bartosz Turbak – najlepszy 12-letni zawodnik

Na pływalni MOSiR w Mielcu 25.05.2024 r. odbyły się Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 lat – II runda. UKS Delfin Tarnobrzeg (uczniowie SP3) reprezentowało 4 zawodników: Oliwia Czajkowska, Bartosz Turbak,, Salomea Bator, Wojciech Mlazga. W zawodach startował ponad 100 zawodników z 17 klubów. W klasyfikacji medalowej znaleźliśmy się tuż za podium na 4 miejscu. Poziom zawodów był bardzo wysoki, a rywalizacja zacięta. Padło wiele rekordów życiowych. Najlepszym 12-letnim zawodnikiem zawodów został Bartosz Turbak, a jego koleżanka klubowa Oliwia Czajkowska uplasowała się na 5 miejscu w kategorii najlepsza 12 letnia zawodniczka.

Sztafety:

7 miejsce sztafeta 4x50 m stylem zmiennym w składzie: Salomea Bator, Oliwia Czajkowska, Bartosz Turbak, Wojciech Mlazga

8 miejsce sztafeta 4x50 m stylem dowolnym w składzie: Bartosz Turbak, Wojciech Mlazga, Salomea Bator, Oliwia Czajkowska.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom sukcesów i rekordów życiowych.

Wyjazd na zawody został zrealizowany przy pomocy finansowej Urzędu Miasta Tarnobrzega w ramach Projektu „Wspieranie działań o charakterze sportowo-rekreacyjnym”.