Zawody strzeleckie z atrakcjami z okazji rocznicy lokacji Tarnobrzega

Z okazji 431. rocznicy lokacji Tarnobrzega Klub Strzelecki LOK GROM Tarnobrzeg zorganizował otwarte zawody strzeleckie. Gośćmi zawodów, które rozegrane zostały 26 maja br. byli: prezydent Tarnobrzega Łukasz Nowak i pochodzący z Tarnobrzega prezes Ligi Obrony Kraju Jerzy Salamucha.

Zawody strzeleckie z okazji urodzin Miasta to już tradycja klubu strzeleckiego GROM. W tym roku nie mogło być inaczej. W urodzinowych zawodach udział wzięło blisko 70 osób. Rywalizowano w strzelaniu z pistoletu Glock, karabinka sportowego, a także w rzucie granatem. W kategorii "zawodowcy" najcelniejszym okiem popisał się Daniel Kukier. Wśród kobiet najlepsza okazała się Martyna Ordon, zaś w rywalizacji amatorów najlepszy był Tadeusz Czajka. Dzieci poniżej 14 roku życia mierzyły się w strzelaniu z broni ASG. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom.

Urodzinowe zawody urozmaiciła obecność grupy rekonstrukcyjnej z Zespołu Szkół nr 2 w Tarnobrzegu oraz pasjonatów  łucznictwa działających przy Tarnobrzeskim Domu Kultury.