Sukces uczennicy Górnika, Martyny Ordon w strzelectwie sportowym

W dniach 1 – 2 czerwca 2024 na strzelnicy TKS LOK Tarnów odbyły się Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK w strzelectwie sportowym juniorów młodszych i młodzików. Podkarpacie reprezentowało pięć klubów: Strzelec Jedlicze, Husaria Krosno, Grom Tarnobrzeg, Kasztelan Rzeszów oraz VIS LOK Mielec. W klasyfikacji końcowej wojewódzkich i regionalnych organizacji Ligi Obrony Kraju pierwsze miejsce zajęła Podkarpacka Organizacja Wojewódzka, z sumą punktów 399, wyprzedzając Małopolsko - Świętokrzyską Organizację Regionalną (355  punktów)  oraz Śląsko - Łódzką Organizację Regionalną (341 punktów). Swój udział w sukcesie Podkarpacia ma zawodniczka Klubu Grom Tarnobrzeg Martyna Ordon, uczennica Zespół Szkół im. ks. S. Staszica w Tarnobrzegu zdobywając srebro w kategorii Pistolet 30+30 Juniorki Młodsze.

Gratulujemy!

Info i foto: Klub Strzelecki LOK GROM Tarnobrzeg