Wakacje w fotelu prezydenta miasta? Na półkoloniach wszystko możliwe!

Prezydent Tarnobrzega Łukasz Nowak gościł dziś w magistracie uczestników w I turnusu półkolonii organizowanych przez Akcję Katolicką Diecezji Sandomierskiej. Wizyta Urzędzie Miasta Tarnobrzega jest stałym punktem każdego turnusu.

Dzieci uczestniczące w tej formie wakacyjnych zajęć proponowaną corocznie przez szefową AK Diecezji Sandomierskiej i zarazem radną miejską, Bożenę Kapuściak, na nudę narzekać nie mogą. To bowiem nie tylko aktywne spędzanie czasu nad Jeziorem Tarnobrzeskim, ale też odkrywanie Tarnobrzega – zaskakujące wycieczki po mieście z przewodnikiem, zwiedzanie najciekawszych miejsc w mieście, m.in. Muzeum – Zamku Tarnowskich. Każda grupa obowiązkowo odwiedza też Urząd Miasta Tarnobrzega, by podejrzeć, jak wygląda gabinet prezydenta, podpytać jak wygląda praca włodarza. To też wyjątkowa okazja na pamiątkowe zdjęcie z wakacji w fotelu prezydenta miasta!