Zapraszamy na największą imprezę modową w regionie - Nadwiślański Fashion Week!

Inspirujące kreacje, wyjątkowa atmosfera i przepiękna zamkowa sceneria! Przed nami kolejna edycja Nadwiślańskiego Fashion Week, największej modowej imprezy w regionie. Wydarzenie odbędzie się 18 lipca o godzinie 19.00 w pięknym otoczeniu Muzeum - Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu. Serdecznie zapraszamy!

W ramach tegorocznej edycji Nadwiślańskiego Fashion Week jubileusz pracy twórczej świętować będzie główna organizatorka imprezy, założycielka Fundacji Artystycznej GA-MON, Justyna Wesołowska! W ramach wydarzenie zaplanowano wyjątkowy pokaz mody Justyny Wesołowskiej, który  będzie podsumowaniem 10 lat pracy twórczej projektantki oraz 5-lecia działalności Fundacji Artystycznej GA-MON. Zaprezentowana zostanie m.in. kolekcja inspirowana kulturą lasowiacką.  Podczas pokazu pojawi się też zapowiedź nowej kolekcji, która z pewnością zaskoczy i zachwyci.

Zapraszamy 18 lipca o godz. 19.00 na tereny przy Muzeum – Zamku Tarnowskich w Tarnobrzegu (ul. Sandomierska 27). Organizatorzy zapewniają niezapomniane wrażenia, inspirujące kreacje i wyjątkową atmosferę. Do zobaczenia w Tarnobrzegu!