Zapraszamy na spotkanie w sprawie dotacji i współpracy z organizacjami pozarządowymi w 2025 roku

W imieniu Prezydenta Miasta Tarnobrzega zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na terenie Tarnobrzega i dla społeczności lokalnej Tarnobrzega do udziału w spotkaniu plenarnym projektu Programu Współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok.

Spotkanie odbędzie się 1 października 2024 r., o godz. 17.30 w Sali 201 Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Tadeusza Kościuszki 32.

Celem spotkanie jest zgłoszenie wszelkich uwag i opinii do projektu Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi na 2025 rok. W trakcie spotkania konsultacyjnego przedstawiony zostanie przez pracownika Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego projekt dofinansowania organizacji pozarządowych w ramach działania Tarnobrzeskiego Ośrodka Wpierania Ekonomii Społecznej ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podkarpacia.

Serdecznie zapraszamy.

Zarządzenie nr 354_2024 o ogłoszeniu konsultacji_Xi6NCV.pdf0.82MB