Odnośniki

4 medale dla UKS HETMAN

Powrót

4 medale z Mistrzostw Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10-11 lat dla UKS HETMAN

W dniu 12 marca 2022 roku na pływalni w Nowej Dębie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Podkarpackiego Dzieci 10-11 letnich w pływaniu.  W zawodach wystartowało 136 młodych zawodników i zawodniczek z 17 klubów z województwa Podkarpackiego. Po raz kolejny najmłodsi zawodnicy trenujący na co dzień w sekcji pływackiej UKS HETMAN udowodnili że oprócz dziecięcej fantazji, radości i kreatywności posiadają dużą dawkę sportowego talentu. Fantastycznie tego dnia spisali się reprezentujący miasto Tarnobrzeg: Emilia Kata, Jan Paul oraz Adrian Osiecki. Ten ostatni okazał się  bezkonkurencyjny na dystansach;

100 m stylem dowolnym - złoty medal

50 m stylem klasycznym - złoty medal

Ponadto wywalczył na dystansie 100 m stylem klasycznym wicemistrzostwo Podkarpacia, a na dystansie 100 m stylem grzbietowym dołożył brąz. W najpopularniejszej konkurencji 50 m stylem dowolnym uplasował się na 4 miejscu w województwie.

W klasyfikacji najlepszych zawodników Adrian Osiecki zajął zaszczytne 2 miejsce.

Wielkie brawa dla wszystkich zawodników za wzorową postawę. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.