Zmiana terminu spotkania dot. konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Miasta Tarnobrzega na lata 2021-2027

Informujemy, iż spotkanie konsultacyjne projektu Strategii Rozwoju Miasta Tarnobrzega na lata 2021-2027 dla wszystkich zainteresowanych, odbędzie się w dniu 28 kwietnia br. o godz. 14.30, w Tarnobrzeskim Parku Przemysłowo-Technologicznym ul. Aleja Warszawska 227A.

Celem spotkania jest wzbogacenie trwających konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwoju Miasta Tarnobrzega na lata 2021-2027 i rozszerzenie kręgu uczestników oraz możliwości wyrażania opinii.

Agenda spotkania

• Otwarcie spotkania przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega
  • Zaprezentowanie zasad prowadzenia oraz przebiegu partycypacyjnego procesu budowania Strategii
  • Syntetyczne przedstawienie założeń oraz treści Strategii