Z Pucharem ETTU wizyta w magistracie

Dzieląc się swym wielkim sukcesem, ale też dziękując partnerom i sponsorom, z wizytą w Urzędzie miasta zawitali reprezentujący zwycięski zespół Ligi Mistrzyń, KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg, trener Zbigniew Nęcek oraz kierownik drużyny Barbara Tereszkiewicz-Stach.

Powód do dumy był i to olbrzymi. Po raz drugi w swojej historii KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg sięgnął po tytuł Ligi Mistrzyń! Goszczący w magistracie trener Nęcek wraz z kierownik drużyny Barbarą Tereszkiewicz-Stach zaprezentowali wspaniałe trofea startujących pod szyldem Tarnobrzega tenisistek, Puchar oraz medal za wygranie Ligi Mistrzyń ETTU. Gości podjął prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek wraz ze swym zastępcą Mirosławem Plutą oraz prezesem Enei Połaniec Bogusławem Rybackim i członkiem zarządu Enei Połaniec Januszem Paruzelem. Przedstawiciele miasta oraz sponsora utytułowanej drużyny gratulowali kolejnego w historii tego zespołu znakomitego osiągnięcia, zapewnili o dalszym wsparciu dla drużyny. W podziękowaniu za dotychczasowe wsparcie prezydenci Tarnobrzega oraz przedstawiciele Enei otrzymali pamiątkowe koszulki i podziękowanie z autografami całej drużyny. Trzymamy kciuki za kolejne tytuły!