Web Content Accessibility Guidelines

Kontrast

Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

Ponad 3 tysiące abonamentów na wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie

Powrót

Trwa sezon 2026 nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Mieszkańcy aktywnie korzystają z możliwości uzyskania abonamentów uprawniających do wjazdu na teren rekreacyjny. Do tej pory przyznano już 3150 abonamentów, w tym 2500 opłaconych i aktywowanych online.

Aktualne statystyki

  • ponad 2800 wniosków złożonych online,
  • 650 wniosków złożonych osobiście,
  • 2500 opłaconych abonamentów online,
  • 76 zaakceptowanych wniosków z wysłanym linkiem do płatności,
  • 257 odrzuconych wniosków,
  • 6 wniosków wymagających uzupełnienia.

Abonamenty dla osób z niepełnosprawnościami

  • 290 wniosków złożonych online,
  • 170 wniosków złożonych osobiście.

Ważna informacja dla wnioskodawców

Osoby oczekujące na zakończenie procesu przyznawania abonamentu proszone są o regularne sprawdzanie swojej skrzynki pocztowej, w tym również folderów: SPAM, Oferty, Powiadomienia oraz innych zakładek poczty elektronicznej. Wysyłane są kolejne wiadomości zawierające linki do płatności.

Najczęstszymi przyczynami odrzucenia wniosków są:

  • brak zameldowania,
  • złożenie zdublowanego wniosku,
  • błędnie podany numer rejestracyjny pojazdu,
  • nieprawidłowy adres e-mail.

Dziękujemy mieszkańcom za zainteresowanie programem abonamentowym oraz za cierpliwość podczas obsługi składanych wniosków. Przypominamy, że terminowe opłacenie abonamentu pozwala na sprawne korzystanie z wjazdu nad Jezioro Tarnobrzeskie przez cały sezon.

 

Źródło i grafika - MOSiR Tarnobrzeg