Tarnobrzeg
Trwa sezon 2026 nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Mieszkańcy aktywnie korzystają z możliwości uzyskania abonamentów uprawniających do wjazdu na teren rekreacyjny. Do tej pory przyznano już 3150 abonamentów, w tym 2500 opłaconych i aktywowanych online.
Osoby oczekujące na zakończenie procesu przyznawania abonamentu proszone są o regularne sprawdzanie swojej skrzynki pocztowej, w tym również folderów: SPAM, Oferty, Powiadomienia oraz innych zakładek poczty elektronicznej. Wysyłane są kolejne wiadomości zawierające linki do płatności.
Najczęstszymi przyczynami odrzucenia wniosków są:
Dziękujemy mieszkańcom za zainteresowanie programem abonamentowym oraz za cierpliwość podczas obsługi składanych wniosków. Przypominamy, że terminowe opłacenie abonamentu pozwala na sprawne korzystanie z wjazdu nad Jezioro Tarnobrzeskie przez cały sezon.
Źródło i grafika - MOSiR Tarnobrzeg