Bądź na bieżąco! tarnobrzegukrainie.pl

Staraniem Tarnobrzeskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A powstała strona internetowa mająca być miejscem najważniejszych informacji dla ukraińskich uchodźców wojennych. Stroną administruje Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu.

Najpotrzebniejsze informacje dla obywateli Ukrainy, którzy w Tarnobrzegu znaleźli schronienie przed wojną, ale też dla mieszkańców Tarnobrzega, którzy takiego miejsca uchodźcom użyczyli, wspierają ich w tym trudnym czasie, zbierane są na stronie: www.tarnobrzegukrainie.pl.

Informacje grupowane są w zakładkach: praca, zdrowie, Urząd Miasta, pomoc finansowa, edukacja, mieszkania, wolontariat, ogłoszenia. Strona prowadzona jest w wersji polskojęzycznej i w języku ukraińskim.