„Razem dla Gosi” - impreza charytatywna - 8 maja - Jezioro Tarnobrzeskie

„Razem dla Gosi” - impreza charytatywna - 8 maja - Jezioro Tarnobrzeskie

8 Maja nad Jeziorem Tarnobrzeskim Offroad Team Tarnobrzeg oraz Serwis Kamionka organizują Imprezę charytatywną w szczytnym celu pod nazwą  „Razem dla Gosi”  Pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega, nasza koleżanka choruje na endometriozę,  potrzebujemy uzbierać 70000 zł na operację, na dzień dzisiejszy udało się zebrać 25000zł.

Impreza Charytatywna odbędzie się w godzinach od 11.00 do 19.00 w „Bar u Piotra on Tour” oraz tej okolicy. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszańców Miasta Tarnobrzega i nie tylko by pomóc naszej Koleżance Małgorzacie Stępień. W programie: liczne gry i zabawy, przejazd autami terenowymi, kiermasz ciast, loteria fantowa, malowanie twarzy, mobilne jacuzzi, jazda konno i wiele innych.