Obrazy

Odnośniki

6 medali, 3 miejsce drużynowo, 3 miejsce medalowo dla UKS Delfin Tarnobrzeg

Powrót

6 medali, 3 miejsce drużynowo, 3 miejsce medalowo dla UKS Delfin Tarnobrzeg w Podkarpackiej Lidze pływackiej dzieci 11-12 lat

Albert Borkowski najlepszy zawodnik 3 edycji i całej Ligi wiosennej

Trzecie miejsce w punktacji drużynowej i trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej zajął UKS Delfin Tarnobrzeg w Podkarpackiej Lidze Pływackiej Dzieci 11-12 lat odbywającej się na mieleckiej pływalni w niedzielę 15.05.2022. W trzeciej edycji Podkarpackiej Lidze Pływackiej dzieci 11-12 lat wzięło udział 230 zawodniczek i zawodników z 17 klubów podkarpackich. Nasi podopieczni ( uczniowie SP 3) przywieźli 6 medali ( 2 złote i 4 srebrne). Najlepszym zawodnikiem 11 letnim trzeciej edycji i całej ligi wiosennej został zawodnik UKS Delfin Albert Borkowski (uczeń SP 3) a jego klubowy kolega Nikodem Kraska w kategorii 12 lat zajął trzecie miejsce.