W najbliższy piątek budynek Urzędu przy ul. T. Kościuszki 32 będzie niedostępny

W związku z koniecznością usunięcia awarii sieci kanalizacyjnej w budynku Urzędu Miasta przy ul. Tadeusza Kościuszki 32 oraz brakiem możliwości spełnienia wymogów nakładanych na pracodawcę przez przepisy BHP, w tym wystąpieniem bezpośredniego zagrożenia dla życia i zdrowia pracowników na skutek wydobywających się trujących gazów z otwartej sieci kanalizacyjnej w budynku, a także brakiem dostępu do bieżącej wody i toalet, Prezydent Miasta Tarnobrzega wydał zarządzenie (treść w załączeniu) o wstrzymaniu w dniu 3 grudnia 2021 r. pracy świadczonej przez pracowników Urzędu w budynku przy ul. T. Kościuszki 32. W tym dniu budynek będzie niedostępny dla pracowników i interesantów. Wznowienie pracy i otwarcie budynku nastąpi w dniu 6 grudnia 2021 r.

zarzadzenie_415_2021.pdf0.16MB