Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

12 medali dla UKS Delfin Tarnobrzeg w Ogólnopolskich zawodach pływackich - VII Otwarte Mistrzostwa Staszowa

Powrót

W sobotę 24 września w Staszowie odbyły się Ogólnopolskie zawody pływackie - VII Otwarte Mistrzostwa Staszowa, w których uczestniczyło 260 dzieci z 17 klubów województwa: świętokrzyskiego, mazowieckiego, śląskiego, małopolskiego, lubelskiego. Nasz klub UKS Delfin Tarnobrzeg reprezentowało 23 zawodników uczniów w większości Szkoły Podstawowej nr 3. Podopieczni trenerów Angeliki Michalik i Krzysztofa Dydo  łącznie przywieźli 12 medali ( 4 złote, 3 srebrne, 5 brązowych). Wśród najlepszych zawodników zawodów  w swoich kategoriach wiekowych znalazło się aż 5 naszych zawodników. W kategorii 7 lat i młodsi – 3 miejsce zajęła Urszula Turbak, w kategorii 9 lat -3 miejsce należało do Krasowskiej Blanki, Bartłomiej Turbakl zawodnik 10 letni zajął 2 miejsce, Albert Borkowski w kategorii zawodników 11 letnich był najlepszy, a jego starszy kolega Igor Majewski – zajął 3 miejsce w kategorii zawodników 13 letnich.