Maciej Nalepka tenisista stołowy na wózku zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg wystąpi w Mistrzostwa Świata w Hiszpanii

Mistrzostwa Świata Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym rozegrane zostaną w Hiszpanii w Granadzie w dniach 4-13 listopada 2022 roku. Wśród 19 osobowej Reprezentacji Polski, która weźmie udział w tej imprezie sportowej jest Maciej Nalepka zawodnik IKS JEZIORO Tarnobrzeg. Maciek wystąpi w turnieju indywidualnym w klasie 3 wózki. Obecnie w najnowszym rankingu światowym jest na 7 miejscu na liście światowej i na 5 miejscu w Europie.
Natomiast w sztabie szkoleniowy naszej kadry znajduje się trener Feliks Kordyś, który od lat współpracuje z naszym klubem.
W tych zawodach wystąpi również dwójka byłych zawodników IKS JEZIORO Tarnobrzeg. Wychowanka IKS-u Karolina Pęk (w kl. 9) oraz Krzysztof Żyłka (w kl. 4 wózki).

Trzymamy kciuki

Inf. IKS JEZIORO Tarnobrzeg