Obrazy

Odnośniki

8 medali UKS Delfin Tarnobrzeg w Jubileuszowych zawodach Pływackich

Powrót

8 medali UKS Delfin Tarnobrzeg w Jubileuszowych zawodach Pływackich z Okazji 30-lecia KP "SOKÓŁ" Rzeszów

Udany start zanotowali w sobotę 29 października 2022 r. na rzeszowskiej pływalni w Jubileuszowych Zawodach Pływackich z Okazji 30-lecia KP SOKÓŁ Rzeszów, zawodnicy UKS Delfin Tarnobrzeg. W zawodach wzięło udział ponad 340 zawodników i zawodniczek z 27 klubów nie tylko z województwa Podkarpackiego ale i z innych województw oraz z Ukrainy i Słowacji. Podopieczni trenerów A. Michalik i K. Dydo zdobyli 8 medali (4 złote, 3 srebrne, 1 brązowy). Pomimo wysokiego poziomu i świetnych zawodników nasi zawodnicy spisali się znakomicie. Najlepszym zawodnikiem zawodów w kategorii 11 lat został nasz zawodnik Albert Borkowski a jego młodszy kolega Bartosz Turbak w kategorii 10 lat zajął trzecie miejsce. Również jako klub otrzymaliśmy Podziękowania za wieloletnią współpracę w organizacji szkolenia pływackiego i obozów sportowych.