Młodzieżowa Rada Miasta Tarnobrzega już po ślubowaniu

Tarnobrzeska młodzież ma swoją Radę Miejską. We wtorek, 20 grudnia, odbyło się pierwsze posiedzenie Młodzieżowej Rady Miasta Tarnobrzega kadencji 2022 – 2024. Młodzi radni wyłonili Prezydium swojej Rady, a także złożyli ślubowania.

Przewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Tarnobrzega został Konrad Góral, Wiceprzewodniczącą Gabriela Półgrabia, a Sekretarzem MRM Wiktoria Dziewiątak. Skład 17-osobowej Młodzieżowej Rady Miasta Tarnobrzega uzupełniają radni: Mateusz Adaś, Filip Bożek, Kacper Janczy, Zofia Janiec, Julia Komada, Piotr Kosior, Wojciech Krukurka, Michał Marciszyn, Michał Peterek, Maciej Pawlica, Aleksander Polnicki, Arkadiusz Przybył, Mateusz Trzaska, Natalia Ura.

Młodym radnym gratulujemy i życzymy owocnej pracy na rzecz tarnobrzeskiej młodzieży!