Uwaga! Zmiana terminu składania ofert w otwartym konkursie z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym

Informujemy o zmianie terminu składania ofert w otwartym konkursie ofert na realizacje zadań publicznych w 2023 roku z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom i patologiom społecznym. Oferty, na druku zgodnym ze wzorem określonym w aktualnym rozporządzeniu Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego w sprawie wzorów ofert i ramowych wzorów umów dotyczących realizacji zadań publicznych oraz wzorów sprawozdań z wykonania tych zadań należy złożyć do dnia 16.02.2023 roku w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Adama Mickiewicza 7 w Tarnobrzegu lub przesłać przesyłką/pocztą tradycyjną/przesyłką kurierską na adres: Urząd Miasta Tarnobrzega ul. Tadeusza Kościuszki 32, 39-400 Tarnobrzeg (liczy się data wpływu do Urzędu)

Zarzadzenie 2-2023 z 3.01.2023 ogłoszenie konkursu ofert.pdf1.33MB
zarzadzenie 42.2023 z 26.01.2023 ogłoszenie konkursu - zmiana terminu.pdf0.17MB