Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

17 medali UKS Delfin Tarnobrzeg w Zawodach Pływackich dzieci o Puchar Burmistrza Ropczyc

Powrót

Mała, bo zaledwie 8-osobowa grupka zawodników i zawodniczek UKS Delfin Tarnobrzeg (w większości uczniowie SP 3 w Tarnobrzegu)  wystartowała 20 maja w Ropczycach w zawodach pływackich o Puchar Burmistrza Ropczyc. Klub UKS Delfin reprezentowali: Bartosz Miegoń, Kacper Szponder, Urszula Turbak, Blanka Krasowska, Michał Kozioł, Bartosz Turbak, Magdalena Rynduch i Oliwia Czajkowska. Nasi mali zawodnicy świetnie się zaprezentowali przywożąc aż 17 medali: 8 złotych,  5 srebrnych,  4 brązowe! W klasyfikacji medalowej nasz klub uplasował się na 3 miejscu, a w klasyfikacji drużynowej tuż za podium, na 4 miejscu. W klasyfikacji najlepsza zawodniczka i najlepszy zawodnik znalazła cała nasza 8!

W kategorii 10 lat pierwsze miejsce zajęła Blanka Krasowska, natomiast jej klubowe koleżanki zajęły kolejno: Urszula Turbak w kategorii 8 lat i młodsi - 3 miejsce, Oliwia Czajkowska w kategorii 11 lat - 4 miejsce, Magdalena Rynduch w kategorii 11 lat – 6 miejsce. Wśród chłopców wygrał Bartosz Turbak zawodnik 11 letni, a jego młodsi koledzy zajęli: Kacper Szponder w kategorii 8 lat i młodsi - 3 miejsce, Bartosz Miegoń w kategorii 8 lat i młodsi - 5 miejsce, Michał Kozioł w kategorii 10 lat - 2 miejsce.