Obrazy

Odnośniki

Kolejne sukcesy zawodników Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate

Powrót

Zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate w ostatnich tygodniach brali udział w Turnieju Karate Kyokushin „Pierwszy krok” 20 maja 2023 roku, natomiast 28 maja troje reprezentantów klubu wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju Carpathia Cup który odbył się w Rzeszowie.

W sobotę 20 maja w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle odbył się Turniej Karate Kyokushin „Pierwszy Start”  dla dzieci i młodzieży od 6 – 12 lat. Turniej był skierowany do zawodników, którzy stawiali pierwsze kroki w walce kumite. Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate reprezentowało 6 zawodników. Na podium stanęło 3 reprezentantów. Pierwsze miejsce zajęła Aleksandra Podkowa po dwóch wygranych walkach. Po trzech walkach na drugim miejscu uplasował się Filip Przybyłowski. Natomiast 3 miejsce zajęła Maja Obara.

Natomiast w niedzielę 28 maja bardziej doświadczeni zawodnicy wzięli udział w Międzynarodowy Turnieju Carpathia Cup w którym wzięło udział prawie 700 zawodników z 8 krajów. Wszyscy zawodnicy zdobyli miejsca na podium.

Na 2 miejscu uplasowała się Zuzanna Jajko wygrywając dwie walki z reprezentantkami Litwy. Natomiast 3 miejsce zajęli Abigail Rozmus, Maja Daniek i Kacper Jarecki.

Starty w obu zawodach były możliwe dzięki dofinansowaniu przez Prezydenta Miasta i Urząd Miasta Tarnobrzeg.