Ogłoszenie Prezydenta Miasta Tarnobrzega w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Miejskiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

Ogłoszenie Nr 3/2023 Prezydenta Miasta Tarnobrzega z dnia 6 czerwca 2023 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na członków Miejskiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych

W związku z upływem dnia 24 lipca 2023 r. kadencji Miejskiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych, działając na podstawie art. 44c ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 100 z późn. zm.) Prezydent Miasta Tarnobrzega informuje organizacje pozarządowe, fundacje oraz jednostki samorządu terytorialnego działające na terenie Miasta Tarnobrzega o możliwości zgłaszania swoich kandydatów na członków Miejskiej Społecznej Rady do Spraw Osób Niepełnosprawnych. Rada będzie składać się z 5 osób. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą w formie pisemnej do dnia 23.06.2023 r. na adres: Urząd Miasta Tarnobrzega ul. Mickiewicza 7, 39-400 Tarnobrzeg.