Zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate brali udział w IX Międzynarodowym Turnieju Karate „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN”.

W sobotę 17 czerwca zawodnicy Tarnobrzeskiego Klubu Kyokushin Karate brali udział w IX Międzynarodowym Turnieju Karate „ONE WORLD ONE KYOKUSHIN”. Klub reprezentowało 7 zawodników. Funkcję sędziego pełnili shihan Ryszard Kiper i sensei Ewelina Motyka.W kategorii kumite juniorów Kacper Jarecki po trzech wygranych walkach zajął I miejsce. Podobnie zaprezentowali się Zuzanna Jajko w kategorii juniorów młodszych i Bartosz Nawrot w młodzikach, którzy po wygraniu dwóch walk zajęli pierwsze miejsca.

W kategorii młodzieżowców drugie miejsce zajął Patryk Sempruch, który w finale po dogrywce musiał uznać wyższość przeciwnika. Trzecie miejsce zajęła Emilia Bożek. W turnieju wzięli również Natalia Nawrot i Andrzej Marut, którzy nie zdobyli tym razem miejsc na podium.

Zawodnicy którzy zdobyli I miejsce:

1.      Kacper Jarecki – junior - 65 kg

2.      Zuzanna Jajko - junior młodszy +55 kg

3.      Bartosz Nawrot – młodzik +60 kg

II miejsce zajęli:

1.      Patryk Sempruch – młodzieżowiec - 70 kg

III miejsce zajęli:

1.      Emilia Bożek – młodzik +55 kg

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki pomocy finansowej Prezydenta Miasta Tarnobrzeg i Urzędu Miasta.

inf. Tarnobrzeski Klub Kyokushin Karate