To były niezwykle udane Dni Tarnobrzega. Dziękujemy sponsorom, partnerom i uczestnikom!

Dni Tarnobrzega 2023 za nami. Dziękujemy uczestnikom, mieszkańcom miasta oraz gościom, dla których każdego roku podejmujemy się tego wysiłku organizacyjnego. Wielkie podziękowania dla naszych partnerów, na których Urząd Miasta Tarnobrzega, Tarnobrzeski Dom Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy takich wyzwaniach zawsze mogą liczyć. Podziękowania kierujemy przede wszystkim do sponsorów, bez których wsparcia nie udałoby się zorganizować dni miasta z takim rozmachem, z tyloma atrakcjami, z tak fantastycznymi koncertami. Dziękujemy patronom medialnym za fantastyczne relacje, służbom mundurowym i ratownikom, wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że tegoroczne Dni Tarnobrzega były udane i bezpieczne.

Do zobaczenia za rok!