Web Content Accessibility Guidelines

Kontrast

Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

Ganczarska & Groove Section - koncert

Powrót

Tarnobrzeski Dom Kultury zaprasza na walentynkowy koncert. 13 lutego wystąpią Ganczarska & Groove Section.

Rockowe i popowe dźwięki zabrzmią dzień przed walentynkami w Tarnobrzeskim Domu Kultury. 13 lutego odbędzie się koncert młodej wokalistki, kompozytorki i producentki Luziy Ganczarskiej. Artystka wystąpi z zespołem Groove Section. Widzowie usłyszą utwory z najnowszej płyty Ganczarskiej pt. „Biały szum”.

Luiza Ganczarska – wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyki. Absolwentka Produkcji i Realizacji Muzyki w Łodzi oraz Akademii Menedżerów Muzycznych w Warszawie. Wielbicielka kotów, motocyklistka. Po ziemi chodzi twardo jakby grawitacja ciągnęła ją mocniej niż należy, a jednocześnie stąpa po niewidzialnych krawędziach miękko i zwinnie jak kot. Wytycza ścieżki i zaciera ślady. Ma w sobie małą anarchistkę, z kolanami odrapanymi od chodzenia po drzewach, które od dzieciństwa jakoś się nie zagoiły. Choć nie wyrosła z trampek, to umie biegać w szpilkach. Taki dualizm mógłby być ciężkim dysonansem. A jednak ma swój balans. I taki balans jest w jej muzyce. Raz refleksyjnej, raz rozkrzyczanej. Jak ogień, który nie żyje bez powietrza i wielkich przestrzeni. To muzyka, która jest patrzeniem na szeroki horyzont z dachu niedokończonej budowy. Wieje wiatr, włosy się plączą. Wdech, wydech. Robisz krok do przodu i lecisz.

Groove Section – grupa doświadczonych muzyków i zgranych przyjaciół: Adrian Adamski, Rafał Inglot, Damian Kurasz, Witek Paśko, Bartek Skiba. Założyciele zespołu Pectus. Pasjonaci. Prywatnie ojcowie na medal.

Koncert odbędzie się 13 lutego o godz. 19.00.

Bilety w cenie 20 zł można kupić online na naszej stronie TUTAJ oraz w kasie TDK.

inf. TDK