Patronaty Prezydenta w 2021 roku

Lista wydarzeń objętych Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega w 2021 roku

2021 - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Siarka Cup 2021". Organizator - Klub Sportowy Siarka Tarnobrzeg.

1.02.-30.04.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców". Organizator - Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach.

1.03.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad cyklem spotkań pn. "Marzec z Mamą". Organizator - "Aktoto" w Tarnobrzegu.

6.03.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Kobiety na medal". Organizator - Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w parafii Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu.

20.03.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Przeprawowe Mistrzostwa SORT H6". Organizator - EUROFORUM Sp. z o.o. - Katowice

29.03.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Tarnobrzeskie Seminaria Pedagogiczne". Organizator - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Tarnobrzegu

12-16.04.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Światowy dzień świadomości autyzmu. Inauguracyjny miesiąc wiedzy nt. autyzmu". Organizator - Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu

kwiecień/maj 2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. Plebiscyt Sportowy "Tygodnika Nadwiślańskiego". Organizator - Tygodnik Nadwiślański

10-21.05.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Szkoła z Gigantami". Organizator - Giganci Programowania  Sp. z o.o. z Warszawy

5.06.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad III edycją kampanii społeczno-edukacyjnej "W kobiecym interesie" pn. "Kieruj się zdrowiem w kobiecym interesie". Organizator - Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. - Biuro w Warszawie

29.07.-1.08.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad XIV Turniejem Słowian w Tenisie Stołowym na Wózkach - Tarnobrzeg 2021. Organizator - IKS Jezioro Tarnobrzeg.

5.09.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad Mistrzostwami Makroregionalnymi w Kajakarstwie Młodzików. Organizator - Klub Kajakowy Jezioro Tarnobrzeg.

9.10.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Jubileusz 10-lecia Klubu Sportowego BodyMors". Organizator - Klub Sportowy BodyMors w Tarnobrzegu.

13.11.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad 26. Konkursem Piosenki pn. "Wygraj Sukces". Organizator - Tarnobrzeski Dom Kultury.

4.12.2021 r. - Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad wydarzeniem pn. "Modelarskie Podsumowanie Sezonu - Tarnobrzeg 2021". Organizator - Modelarze Tarnobrzescy, Miasto Tarnobrzeg, Zespół Szkół nr 1 w Tarnobrzegu.

Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Tarnobrzega nad projektemi pn. "#PoznajMYTarnobrzeg". Organizator: Zespół projektowy #PoznajMYTarnobrzeg