Program współpracy z NGO 2023

Ogłoszenie konsultacji projektu Programu współpracy z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok

Ogłaszamy konsultacje Programu wspłpracy MIasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok". Konsultacje trwają od 22 września 2022 r. do 11 października 2022 r.  Opinie dotyczące projektu programu przesłać należy pocztą elektroniczną na adres:

•     um@um.tarnobrzeg.pl lub
  •     pocztą tradycyjną, lub
  •     złożyć bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Tarnobrzega, ul. Adama Mickiewicza 7, 39-400 Tarnobrzeg, lub
  •     przekazać osobiście podczas spotkania plenarnego z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 6 października 2022 r o godz. 17.00 w sali 201 Urzędu Miasta Tarnobrzega przy ul. Tadeusza Kościuszki 32 w Tarnobrzegu.

Opinie, propozycje lub uwagi [prosimy składać na odpowiednim formularzu umieszczonym, w załaczniku.

Załącznik nr 2 do Zarządzenia nr 363_2022.doc0.04MB
zarzadzenie 363 2022.pdf0.68MB

Ogłoszenie konsultacji projektu zmiany Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok

Ogłaszamy konsultacje projektu zmiany Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi trwają od 22 grudnia 2022 r. do 5 stycznia 2023 r.

Uwaga: Opinie złożone poza tym terminem nie będą brane pod uwagę.

Opinie dotyczące przedmiotu konsultacji przesłać należy na formularzu stanowiącym załacznik do zarządzenia o ogłoszeniu konkultacji w poniżej wymieniony sposób:

• pocztą elektroniczną na adres: um@um.tarnobrzeg.pl;
  • pocztą tradycyjną na adres Urząd Mista Tarnobrzega ul. Tadeusza Kościuszki 32, 39-400 Tarnobrzeg;
  • złożyć bezpośrednio w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta Tarnobrzega, ul. Adama Mickiewicza 7, 39-400 Tarnobrzeg.

zarzadzenie 481 2022 konsultacje zmiany programu współpracy.pdf0.31MB

Ogłaszamy konsultacje projektu zmiany Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi trwają od 25 sierpnia 2023 r. do 3 września 2023 r.

Uwaga: Opinie złożone poza tym terminem nie będą brane pod uwagę.

• pocztą elektroniczną na adres: um@um.tarnobrzeg.pl lub;
  • pocztą tradycyjną na adres Urząd Mista Tarnobrzega ul. Tadeusza Kościuszki 32, 39-400 Tarnobrzeg lub;

OPIS PROPONOWANEJ ZMIANY

Zmiany w Programie współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2023 rok dotyczą zwiększenia zaplanowanych środków finansowych pochodzących z budżetu Miasta Tarnobrzega na zadania publiczne z zakresu pn. "Przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym" w obszarze pn. "Prowadzenie akcji profilaktycznych i promujących zdrowy tryb życia: pozalekcyjne zajęcia sportowe. Planowaną kwotę na realizację zadać w ww. obszarze w wysokości 60.000,00 zł podwyższa się o 100.000,00 zł do wysokości 160.000,00 zł. Zmiana podyktowana jest koniecznością dostosowania Programu współpracy z Miejskim Programem Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na 2023 rok w obszarze: Prowadzenie profilaktycznej działalności informacyjnej i edukacyjnej, w zakresie Pomoc finansowa w prowadzeniu świetlic socjoterapeutycznych rozwiązywania problemów alkoholowych i przeciwdziałania narkomanii, w szczególności dla dzieci i młodzieży, w tym prowadzenie pozalekcyjnych zajęć sportowych, także działań na rzecz dożywiania dzieci uczestniczących w pozalekcyjnych programach opiekuńczo-wychowawczych i socjoterapeutycznych.

Pliki do pobrania

Formularz konsultacji projektu zmiany w Programie współpracy Miasta Tarnobrzega.docx0.01MB
zarzadzenie 334 2023 ogloszenie konsultacji zmiany programu.pdf0.33MB

Wyniki konsultacji projektu Programu współpracy Miasta Tarnobrzega z organizacjami pozarządowymi na 2023 rok