Web Content Accessibility Guidelines

Kontrast

Kursor

Czcionka

Obrazy

Odnośniki

78

Zasłużony Tarnobrzeżanin

Powrót

Zasłużony Tarnobrzeżanin -  tytuł nadawany przez Prezydenta Miasta Tarnobrzega od 2003 roku w celu wyrażenia uznania i szacunku tym, którzy wyróżnili się w sposób szczególny dla Miasta Tarnobrzega w dziedzinie społeczno-politycznej, gospodarczej, kulturalnej i sportowej.

 

  • Rok 2019
  1. O. Józef Jan Kostecki OP
  2. Bożena Wójtowicz - Ślęzak
  3. Wiktor Stasiak
  4. Wiktor Czura
  5. Sylwester Łysiak
  6. Bogdan Myśliwiec
  • Rok 2018
  1. Wojciech Kozieł
  2. Roman Kulczycki (pośmiertnie)
  3. Witold Pycior
  4. Mariusz Ryś
  5. Stanisław Wiącek
  6. Teresa Żyguła
  • Rok 2017
  1. ks. Biskup Edward Frankowski
  2. O. Wojciech Krok OP
  3. Bożena Kapuściak
  4. Barbara Zych
  5. Teresa Jajko
  6. Paweł Gospoś
  7. Wacław Pintal
  • Rok 2016
  1. Zygmunt Dudziński
  2. Bogusław Karbowniczek
  3. Jan Lis
  4. ks. Adam Marek
  5. Antoni Sikoń
  • Rok 2015
  1. Józefa Germańska
  2. Li Qian
  3. Bogusława Boyen
  4. Zbigniew Halat
  5. Piotr Markut
  • Rok 2014
  1. Andrzej Borowy
  2. Zofia Czub
  3. Maria Dziamba
  4. Krystyna Frąszczak
  5. Zbigniew Hara
  6. Taresa Huńka
  7. ks. Jan Kaszewicz
  8. Janusz Kłos
  9. Zbigniew Młodawski
  10. Augustyn Turek
  11. Krzysztof Wianecki
  12. Ewa Wilk
  13. Jacek Zieliński
  14. Bogdan Kuliga
  15. Mieczysław Kosior
  16. Wiesław Woszczyna
  • Rok 2013 
  1. Anna Banaszak
  2. Zygmunt Cholewiński
  3. Małgorzata Chomycz-Śmigielska
  4. Zdzisław Gawlik
  5. Marek Indyk
  6. Elżbieta Łukacijewska
  7. Jarosław Piątkowski
  8. Zbigniew Pyszniak
  9. Zbigniew Rynasiewicz
  10. Władysław Rzepecki
  11. Edward Szlichta
  12. Janusz Szwed
  13. Michał Wiącek
  • Rok 2012
  1. Jan Dziubiński
  2. Zbigniew Kantorowicz
  3. Kazimierz Karkut
  4. Adam Kuzdraliński
  5. Wiesław Lichota
  6. Wasili Pietrow
  7. Anna Pintal
  8. Wacław Salamucha
  9. Bogusław Szwedo
  10. Stanisław Żwiruk
  • Rok 2011
  1. Antoni Brudz
  2. Ryszard Madej
  3. Jerzy Salamucha
  4. Witold Furgał
  5. Ryszard Jania
  6. Dariusz Chmielowiec
  • Rok 2010
  1. Edward Busz
  2. Kazimierz Dudkiewicz
  3. Andrzej Stępień
  4. Adam Trojnar
  • Rok 2009
  1. Antoni Jakubowicz
  2. Zbigniew Krupa
  3. Zdzisław Ziobro
  • Rok 2008
  1. Halina Lisowska
  2. Zofia Trochimowicz-Warga
  3. Bogusław Bieniek
  • Rok 2007
  1. Stanisław Mazur
  2. Zdzisława Stala
  3. Stanisław Wątroba
  • Rok 2006
  1. Tomasz Lenard
  2. Janina Szul
  3. Stanisław Wolski
  • Rok 2005
  1. Adam Dziamba
  2. Witold Dziedzic
  3. Stanisław Frąszczak
  4. Jan Kos
  5. Bogusław Procak
  6. Władysław Czopek
  7. Kazimierz Kwiatkowski
  8. Jurand Lubas
  9. Bronisława Kopeć
  •  Rok 2004
  1. Jan Tarnowski
  2. Rajmund Aschenbrenner
  3. Zenon Piekarz
  4. Zbigniew Nęcek
  5. Aleksander Kwiecień
  •  Rok 2003
  1. Kazimierz Jaremczuk
  2. Władysław Stępień
  3. Ignacy Szafran